С над 30% ще бъде намалено потреблението на първична енергия след обновяването на музея в Благоевград
Регионалният исторически музей – Благоевград представи резултатите от мащабния проект за енергийно обновяване на сградата на музея, реализиран с подкрепата на Националния план за възстановяване и устойчивост. Данните за изпълнените дейности и постигнатите резултати бяха представени днес на заключителна пресконференция… Прочетете повече »С над 30% ще бъде намалено потреблението на първична енергия след обновяването на музея в Благоевград

