Продължете към съдържанието

проект

С над 30% ще бъде намалено потреблението на първична енергия след обновяването на музея в Благоевград

Регионалният исторически музей – Благоевград представи резултатите от мащабния проект за енергийно обновяване на сградата на музея, реализиран с подкрепата на Националния план за възстановяване и устойчивост. Данните за изпълнените дейности и постигнатите резултати бяха представени днес на заключителна пресконференция… Прочетете повече »С над 30% ще бъде намалено потреблението на първична енергия след обновяването на музея в Благоевград

Резултатите от проекта за енергийна ефективност ще бъдат представени на пресконференция

Регионалният исторически музей – Благоевград организира заключителна пресконференция по проект „Подобряване енергийната ефективност на сградата на Регионален исторически музей Благоевград“. По време на събитието ще бъдат представени основните цели на проекта, изпълнените строително-ремонтни и енергоспестяващи дейности, както и постигнатите резултати… Прочетете повече »Резултатите от проекта за енергийна ефективност ще бъдат представени на пресконференция